Distribuce roušek pro nezávislé čerpací stanice

SČS – Unii nezávislých petrolejářů a České asociaci LPG se podařilo společně získat pro nezávislé čerpací stanice, distributory a dodavatele PB/LPG 22.000 roušek.

Po 14 dnech jednání jsme byli v pondělí 30.3. informováni, že během jednoho nebo dvou dní budou roušky pro naši potřebu uvolněny.

Nabídka roušek byla obratem rozeslána nejen členům obou asociací, ale i svazu miniplníren LPG a s využitím mailingu i na 800 nám známých emailových adres distributorů a provozovatelů čerpacích stanic s prosbou o rychlou reakci. Ve stejnou chvíli byl na webu otevřen i objednávkový systém. V úterý byla informace zopakována prostřednictvím mailingu „Projekt Čerpačka“ firmy ATOZ, se kterou SČS dlouhodobě spolupracuje.

Příjem objednávek byl zastaven ve středu 1.4. ve 21:30

Ve středu 1.4. v 15 hodin jsme si na Ministerstvu vyzvedli dodávku roušek a část z nich (při cestě) jsme rovnou předali zájemcům. Hlavní část distribuce – balení nás čeká ve čtvrtek 2.4. a věříme, že 3.4. budou již všechny objednané roušky „na svých místech“.

Pomoc se dostane na zhruba na 220 klasických čerpacích stanic, 80 čerpacích stanic LPG a také k řidičům asi 180 cisteren a rozvozových vozů plynových lahví. Většina provozovatelů, kteří o roušky požádali, provozuje jednu čerpací stanici.

Děkujeme MInisterstvu průmyslu za dodávku roušek a firmě Atoz za pomoc s distribucí nabídky na čerpací stanice.

 

Related Posts